Mapa hřiště – Krumlovské monthlies: Leden


Po dlouhém přemýšlení a dolaďování vypouštíme do světa mapu hřiště na turnaj Krumlovské monthlies: Leden, kde budete muset hrát nejen fyzicky, ale také hlavou – všechno pořádně promyslet.

Hřiště je navržené tak, že na něm číhá plno hrozeb ve všech podobách – od OB přes mandatory až po ostrovy. Číslování tří přidaných jamek je trošku netradiční. Pro mapu a scorekarty budou očíslovány 2B, 10B a 12B. Je to z toho důvodu, aby se ostatní jamky a teesigny nemusely celé předělávat a nepletla se posunutá čísla. To znamená, že stálé jamky jsou očíslovány stejně, jako obvykle.

 

Jamka č. 1

Klasická, bez úprav. Par 3, 88 metrů, úzká fairway, mírně do kopce.

Jamka č. 2

Par 3, 98 metrů, mírně z kopce. Všechny cesty přidány jako OB (napravo i nalevo).

Jamka č. 2B

Par 3, 75 metrů po rovince. Skórovací jamka, ale pozor na mandatory strom, který je 65 metrů od výhoziště a 12 od koše. Pro backhand ideální, ještě lepší je hrát ji skipem, protože koš j lehce schovaný za mandem. Dropzóna mezi stromy, 30m od koše.

Jamka č. 3

Tady to přihází. Par 3, 87 metrů. Ostrov ve vzdálenosti 75 metrů od výhoziště, který můžete hrát buď na přímo, nebo můžete využít „pomocný“ ostrůvek v půlce fairwaye pokud si nevěříte. Na pomocném ostrůvku je i dropzóna pro ty, kteří skončí mimo.

Jamka č. 4

Par 3, 65 metrů, Přidáno zajímavé OB ve tvaru ostrova (průměr 20m) s tím rozdílem, že pokud nechcete útočit na birdie nebo tam nedohodíte, můžete hodit krátký hod, kde OB nebude.

Mapa - leden 1-4

 

Jamka č. 5

Klasická, bez úprav. Par 4, 110 metrů, double mandatory s drop zónou.

Jamka č. 6

Klasická, bez úprav. Par 3, 77 metrů, nízký strop, mírně do kopce.

Jamka č. 7

Klasická, bez úprav. Par 3, 106 metrů z kopce.

Jamka č. 8

Klasická, bez úprav. Par 4, 111 metrů, úzká fairway, mírně do kopce.

Jamka č. 9

Klasická, bez úprav. Par 3, 89 metrů, obávaná lípa. Nejtěžší třípar na klasickém hřišti, kopec a strom jsou velcí nepřátelé.

Jamka č. 10

Klasická, bez úprav. Par 4, 108 metrů. Pro většinu hráčů povinné birdie, eagle tady zdaleka není nemožný.

Mapa - leden 5-10

 

Jamka č. 10B

Přesun na hřiště, které znají ti, co v MK byli na B-turnaji v květnu. Výhoziště na kopečku, Par 4, 125 metrů. Triple mandatory v podobě fotbalové branky 100 metrů od výhoziště. Dropzóna v brance. Od brány je to necelých 25 metrů ke koši, za kterým hned čeká prudká stráň, takže pozor na puttování!

Mapa - leden 10b

 

Jamka č. 11

Nejdelší jamka – Par 4, 146 metrů z kopce. Modřín je mandatory, které se musí hrát zleva, takže žádné hyzerbomby na jistotu vás nečekají!

Jamka č. 12

Par 3, 75 metrů mírně do kopce. Ostrov (průměr 12m), který je protažený směrem k výhozišti pro ty, kteří nehází tak daleko, nebo hraji na jistotu. Dropzóna před výhozištěm o 20 metrů kratší.

Jamka č. 12B

Forehandový 3-par, 75 metrů dlouhý. Po celé pravé straně je zhruba 1,8m vysoký plot, za kterým je to už OB.

Jamka č. 13

Klasická, bez úprav. Par 3, 88 metrů, nízký strop, stromy jsou nepříjemné. Pro Simona Lizotta nebo pro Frantu Trenze je tu vysoká hyzerová cesta, průměrný člověk tudy ale disk nedostane.

Jamka č. 14

Klasická, bez úprav. Par 3, 81 metrů, mandatory stromy, které musíte obhodit zleva. Plno lidí tady háže forehand, ale zkusili jste tudy už vysoko přervat putter?

Jamka č. 15

Končíme poslední 66 metrů dlouhou tunelovou jamkou, která zůstává nezměněná.

Mapa - leden 11-15

 

, ,