DGCMK na Mikuláškově náměstí v Brně


Krumlovská výprava určitě nemohla chybět na turnaji Latitude 64 Tour v blízkém Brně, na hřišti ve Starém Lískovci. Hřiště nabízí krátké jamky, které byly navíc speciálně turnajově obohaceny o mnoho OB a ostrovů, které zavařily nejednomu hráči. Klíčová byla samozřejmě přesnost a víceméně i trochu štěstí při trefování hodů.

V Open kategorii se nejvíce dařilo Kubovi Kudrnovi, který jako jediný krumlovák postoupil do finále a skončil s 96 hody na konci turnaje, vítězství si odvezl brněnský Michael Rádl (91 hodů), který má hřiště určitě skvěle v ruce.

Avšak v Open kategorii měli jediné štěstí, že Junioři hráli ve vlastní kategorii, jinak by se pořadí trochu promíchalo. Matěj Vojtík měl na konci turnaje neuvěřitelných 86 hodů (jedno kolo nebýt poslední jamky mohl mít samá birdie). Z místních si nejlépe vedl Daniel Konečný, který zahrál 93 hodů za turnaj a tím si i vysloužil Krumlovský putovní pohár. Dále ve finále byl i Ondra Čarnogurský, který skončil se 105 hody.

Zastoupení měl krumlovský klub i v kategorii Masters, kde ukázal své dovednosti Pepa Vejvalka. Dostal se i do finále, kde mu pouze o 2 hody uteklo třetí místo, což je skvělý výsledek a ukázka toho, že v Moravském Krumlově máme skvělé hráče napříč všemi věkovými kategoriemi. Jediná škoda je, že se na turnaji neukázala žádná místní hráčka, která by mohla doplnit i poslední zbývající kategroii – Women.

Kompletní výsledky z turnaje najdete klasicky na discgolf.cz.

Discgolf Club Moravský Krumlov zajisté ukázal kvality svých hráčů a můžeme se jen těšit na úspěchy z dalších turnajů.